2009. szeptember 29., kedd

Napi videó

A zsütüb legjobb pillanatai négy percben:



Update: egy tízes skálán ez vajon mennyire beteg, és miért tíz?

2009. szeptember 28., hétfő

József Attila reloaded

Remélem még megvan az annó szóviccblog által is megénekelt régi, de még ma is egykori pompájában ragyogó kis kétsoros. Sem az, sem ez nem jöhetett volna létre József Attila nélkül, meg ugye itt van Móricz Zsigmond is, méghogy az irodalomnak nincs haszna.
Aki meg elolvassa, úgykellneki, ahogy Besenyő Pista bácsi mondaná:

Brit tudósok hosszas kutatást végeztek annak kiderítésére, hogy a különbőző szakterületeken dolgozó emberek hány perc elteltével képzelik magukat valamilyen állatnak. Megfigyelték, hogy a pékek csak hosszú idő után kezdték magukat kutyának érezni, azonban a mosónők korán halnak.

2009. szeptember 27., vasárnap

Mindenkinek, aki

Küldeném a Dó-ré-fá-szó-lá-ti-dó együttes Killing mi softly című számát mindenkinek, aki szereti.

2009. szeptember 23., szerda

Papa-razzi

I'm your biggest fan
I'll follow you until you love me
Papa-paparazzi
Nem, nem változott meg hirtelen a zenei ízlésem, de ma reggel rajtam kívül álló okok miatt megnéztem ezt a videót zsütübön és egész nap erre a kistérségi lédigaga számra dudorgok magamba. Egyre jobban idegesít.

2009. szeptember 22., kedd

Bölcsész

Ma a félév során először és utoljára fogok bemenni a csodálatos nevű pedagógia órámra (röviden pedó). Ez egyébként annyira múzeumkörútiasan hangzik, hogy mindjárt rakok is el fonalat, hogy a villamoson köthessek egy tarisznyát, ami remekül illik majd a batikolt ruháimhoz, amiket mindig hordok, Yoko Ono-hallgatás közben, nyilván. Na de remélem jut időm még beugrani a művészboltba néhány, a Föld megmentését segítő kitűzőért, ha már új narancsságra ruhákat venni úgyse lesz időm.

Vasutas utószó:
Azért remélem a sok autómentes alter egyszer a 2112es csörgővel megy majd jéghegyet menteni:



(ez van, a sok criticalmassos hajtipajti mindig felhúzza az agyam :D)

2009. szeptember 21., hétfő

Napi kérdés

Tűzvédelem előadáson voltam hétfő reggel, égő vagyok?

Update napi retró: kivettem ma pár könyvet a könyvtárból. 1960, Q-U göbe, Tibi bácsi már akkor is ott volt:

Staps ;)

2009. szeptember 17., csütörtök

Egy mondat

Áú, hát hihetetlenül ideoda futkozós napom volt, most meg esik a zeső, öröm lesz így este a Republic.