2009. április 27., hétfő

Post it

Hallodlégyszíves! Igen, te ott a káfűben! :p
Ha nem teccik, hogy nincs bejegyzés, akkor kommenteljen is valaki, mer magamnak nem funky blogot írni :D
Tudom ám, hogy olvasod. De. Most is.

2009. április 15., szerda

Stoczek

Mindenki: -Csókolom, avar bordát kérek vegyeskörettel.
Konyhás néni: -Tessék.

2009. április 11., szombat

SÜN!

SÜN! már az indexen is. De a legdurvább az a háttérben futtatható sün-program, ami random időközönként "sün"-t kiabál. Üt :D
Egyébkéntmeg boldog húsvétot, ha ez egy létező magyar szókapcsolat. Talán majd hétfőn lesz locsolóvers is ;)

SÜN!

2009. április 9., csütörtök

Jóétvágy

Tiszta rizs lett a billentyűzet. Pedig az Esc-en még ott a hétfői lasagna is.

Lehet nem kéne a gép előtt ennem.

2009. április 7., kedd

Z'z

Nem vagyok egyedül. Hallom, hogy itt van egy bogár valahol, de nem látom hogy hol. Az is lehet, hogy nem minden rovar bogár. Sőt az is, hogy megbolondultam.
Kezd olyan lenni, mint egy Arany-ballada. Csak mosta, csak mosta...
De akkor is itt zümmög a kis genyó.

Veszek inkább Chemotoxot.

2009. április 5., vasárnap

IC 911

Hosszú és veszélyes az út Szombathelytől Pestig, mert ott születnek meg fejben az ilyen gondolatok, amelyek egyszer majd valami labilis idegzetű olvasónál ki fogják vágni a biztosítékot, hogy aztán "elég"-et kiáltva véletlenül felvásárolja a tologatós vonatosbüfés embertől az összes kávétcsokoládétpistáciát.
Csornánál kezdődött minden, csendes tavaszi este, madárcsicsergés, az ötödik vágányra szerelvényt tolnak.
Minden előjel nélkül jött a kérdés, hogyha Demjén Ferenc az étteremben hiányol egy ételízesítőt, akkor azt mondja, hogy kell még egy só, mielőtt ennél? Én sem tudom, miért mindig szegény Rózsin csattan a szar poénok ostora, de ez van, ezzel együtt kell élnie, mint a frizurájával.
Mivel a leggyengébb humorjellegű közleményeken is tovább kell lépni egyszer, megtettem. Azt hiszed nincs lejjebb, pedig van: mi a közös a visszavonult Axl Rose-ban és a magyar villamosiparból nyugdíjba vonult szakemberben? Hát mindkettőnek a kocsi még a ganzos időkből van. Guns, Ganz Vol.16, éérted, de a frizura még mindig tart.
Aki pedig abban reménykedne, hogy Pest megvéd az ilyenektől annak mondom, hogy Keleföld után gondoltam csak bele abba, hogy így húsvét közeledtével a hipermarketekben mindenféle sonkát el lehet már adni, sőt a tradícionális ételek mellett kicsit jobban fogynak Sean Connery filmjei is.

g0ccpontblogspotpontcomország

2009. április 1., szerda

Tavasz

It's Kfű time. Végre idén is ki lehet már ülni a káfűbe, igaz mégcsak kabátra, ami kicsit ront a Paradise City-életérzésen, de jobb, mint két hónapja, mikor tiszta hó volt ott minden.

Ja és laboron vagyok. Vagyis nem. Jött a mérésvezető és közölte, hogy máskor lesz. Utólag belegondolva persze április elseje van, úgyhogy már látom is magam előtt, ahogy odamegyünk a megbeszélt időpontban pótolni és csak várunk...