2010. január 24., vasárnap

Wind of change

Scorpions & Berlin Philharmonic Orchestra. Jóféle.

2010. január 12., kedd

International Suit Up Day

2010. 10. 13.

Challenge accepted! :D

2010. január 6., szerda

This day is legen... (wait for it)

Ezt a blogot a továbbiakban egy villamosmérnök írja.

A rendszeres olvasók továbbra is tegezhetnek :p

...dary!

2010. január 2., szombat

Last days

Már csak 4 nap a záróvizsgáig és csak 2 az írásbeliig, nem csoda, hogy ilyenkor már ehhez hasonló beszélgetések születnek zsücseten:
én: -| <- kockaszmálylinak elvették a szemüvegét :p
miazaz áthúzás? :D
| áthúzás <
ehh
|áthúzás<
ihh
| áthúzás<
dögöjjek meg
-|áthúzás-
HÁHÁ!

2009. december 31., csütörtök

Sablonos-modoros: BÚÉK

Hé, Te! Igen, Te!
Neked is boldog és új évet kíván a blog, így mint fogalom!
Köszönöm, szívesen.

2009. december 28., hétfő

Tíz alatt

Kilenc. Ennyi nap múlva szóbelizhetek záróvizsga-jelleggel, ha összejön az élet.
Kilenc. Ennyi nap múlva lehet egy diplomám, de ahhoz tényleg nagyon össze kell jönnie :D
Jójó, hogy azért egész félévbe ment a gúgl'kelindörnézegetés először a szakdoga miatt, most meg a záróvizsga arcoskodik, úgyhogy annyira nem meglepetés, hogy igencsak közelg, de az hogy egy számjegyűvé vált életem hátralévő napjainak száma, az azért átlép egy lélektani határt, heló.

Ráadásul mindjárt nyolc lesz. Kérnék valami hardcore offisöl ringszpíker olvasót, hogy számoljon vissza, plíz.

2009. december 23., szerda

Karácsony

Minden kedves és jelentős számú kevésbé kedves entellektuális blogolvasónak boldog karácsonyt kíván ezzel a rendkívül hülye videóval úgyis tudod, hogy ki.

De tényleg :)