2009. november 30., hétfő

Csocsó

Épp a szakdogám összefoglaló részét fordítom angolra, mert kell. Azt azért elárulom, hogy nem véletlenül most juott eszembe a Csocsóból ez a rész:

Miután egész szombaton egy fűződróttal szórakoztattam magam végig a lakáson, hogy legyen telefonvonal a gépnél a T-onlájnos modemnek, kiderült, hogy a téonlájnos modem nem szeret engem, és főleg nem a telefonvonalat, amit odavittem neki. Pedig az biztos hogy jó, szóval ő a hülye, ezt meg is beszéltük jól, majd miután megállapítottam, hogy ez a beszélgetés valószínűleg a nap szellemi csúcspontja volt, inkább elmentem aludni.
Ma meg T-bányán elhangzott a kedvenc MÁV-os mondatrészem: "a vonat kábellopás miatt bizonytalan ideig nem indul tovább."
Szóval jó kis hé T-vége volt, csak azt sajnálom, hogy az IC pó- Téshelyjegyes poént már ellőttem a múltkor :p

2009. november 26., csütörtök

Demokrácia

Vé kettő pont nulla:
nem akarsz megemlékezni a blogban a mai környgazd ZH-ról?
Tehát. Volt ma zéhá kögatából :p
Későn mentünk, vagyis igazából csak egy csoport lett volna, úgyhogy családias hangulatban, a kérdéseket három laptopról kivetítve oldottuk meg az élet nagy problémáit. Ehhez kellett három laptop is, úgyhogy az előadó (?) mondta is, hogy adjunk neki most. Mert ugye az minden háztartásban mindig csakúgy van.
Mindegy, hát még jó hogy nem tanultam, állítólag nem érte meg.

2009. november 25., szerda

Napi mondat

"Joshi Úr, én kimentem."

2009. november 24., kedd

Part 2

Tudom, hogy ne pofázzak sokat, főleg ne egy nap kétszer is. De kaptam egy ímélt, ilyet, hogy:
blogbejegyzés a szipuhelyről meg a próbafelvételiről? csak h megmaradjon a történelemben.
Szóval a nép követeli hogy szó szerint történelmet írjak, nincs mese.
Festik a péhábéhát, úgyhogy a festékszag miatt elég volt átmenni az aluljárón a garantált jó hangulatú próbafelvételire, (figyeld az átkötést, az átkötést!) ami egyébként szintén ma volt. Az egyik ronda szürke, a másik meg egyes, de nem mondom meg melyik melyik :p

(Azért remélem jó hamar összegaffitizik, mert így nagyon szerencsétlenül nyomasztóan néz ki. A próbafelvételim :p)

Epic fail

Nem kicsit. Definíciószerűen. Ez azért mekkora:

Loptam.

2009. november 23., hétfő

Mongolról

Furcsa dolgokat eredményezhet az, ha az ember szakdolgozat-írás közben orosz-jellegű transzformátor-adatlapokat akar lefordítani. Ilyen furcsákat: