2009. április 30., csütörtök

Bootol

Nem nő miatt maradt fenn sokáig tegnap este a gíkje, azt gondolhatod. Csak még ezt az egy C-kódot dibágolja, aztán lefekszik aludni, jah. Ha hajnali négykor hagyja abba a szánalmas programozást az übernörd kisköcsög, akkor ne csodálkozzon, hogy reggel nehezen jön fel a rendszer, vágod.

-Hallod, láttad a tegnap reggeli zh előtt a Farmer Öcsit? Rendesen azt se tudta hol van, egy kávé mellett próbált bootolni a kis divatdiktátor gci.
-Láttam, láttam, biztos Farmerné Öcsin járt az esze a gusztustalan állatjának.

-Állítólag reggel a Kálmánnak nem sikerült zökkenőmentesen a bootolás, aztán a Móriczon vette észre, hogy pöttyet túlfutott a gépállattal. Az egész tanszék a vén hülyén röhög egész nap, tiszta szilveszteri hangulat van a témiten, vázz.

2009. április 28., kedd

Tovább, tovább

Továbbra is szlengesfikázós stílusban a nagy sikerre való tekintettel: difólt :p

-Láttad azt az übergík Jarjart, negyven fok van, basszus, aztán most is kabátba tolja.
-Difólt. Majd otthon hagyja, ha a Géza úr megengedi neki.

-A múltkor mondta B11B, hogy neki difóltból a tanszéki honlap van beállítva, mert így kevesebbet kell kattintgatni a laborházihoz, mikor bejön a net.
-Nemgyász, azzal a fejjel az emájtín is a helye annak a pedálnak.

2009. április 27., hétfő

Napiszleng

Bónusz, kicsitnagyon szlengblogos stílusban: triggerel.

Hallod, részegen mentem egyetemre, aztán megmondtam a P. Gyurinak hogy egy csicska kocka embergép. Csak triggerelt a szempillája mikor arcába mondtam amit mindenki gondol a sovány, bajuszkás, zsíroshajú köcsögről.

A múltkor annyira szar volt az infó előadás, hogy rendesen bealudtam. Néha triggereltem egyet, mikor mozgatta a táblát, hogy miafsz, aztán folydogált tovább a nyálam az esténagyba.

Post it

Hallodlégyszíves! Igen, te ott a káfűben! :p
Ha nem teccik, hogy nincs bejegyzés, akkor kommenteljen is valaki, mer magamnak nem funky blogot írni :D
Tudom ám, hogy olvasod. De. Most is.

2009. április 15., szerda

Stoczek

Mindenki: -Csókolom, avar bordát kérek vegyeskörettel.
Konyhás néni: -Tessék.

2009. április 11., szombat

SÜN!

SÜN! már az indexen is. De a legdurvább az a háttérben futtatható sün-program, ami random időközönként "sün"-t kiabál. Üt :D
Egyébkéntmeg boldog húsvétot, ha ez egy létező magyar szókapcsolat. Talán majd hétfőn lesz locsolóvers is ;)

SÜN!

2009. április 9., csütörtök

Jóétvágy

Tiszta rizs lett a billentyűzet. Pedig az Esc-en még ott a hétfői lasagna is.

Lehet nem kéne a gép előtt ennem.