2009. február 28., szombat

Vidámpark

Lebontották a Looping Start.
Vááh, mingyá beemózok. És nemcsak a Looping Start, hanem a vizes hullámvasutat meg a hajót is. Vááh.
Jah és a Vidámparkot csak hagyják ott, ahol van.

2009. február 26., csütörtök

Tévékettő

Szánalomnégyzet.
Most nemaz, hogy akkora baromságok vannak a cikkben, hogy öröm nézni, rá lehet fogni, hogy ott ül a sok bölcsész, aki semmit se tud a villanyról.
De hogy a cikk úgy kezdődjön, hogy "Olyan erős volt az áram, hogy tulajdon képen levágott a földre" az azért már túlzás. "Tulajdon képpen" bázzeg általános iskola első osztályának első féléve. Nem elírás, szóköz, szándékosan. Gyásssz. Gyásssz. Gyásssz.

Fikázósblog.

2009. február 25., szerda

Napikép

Részeges István és Józan Mihály. Jobb, mint a Szomszédok.

2009. február 24., kedd

kVescsönz

Két kérdés a két V épületről:
A V2ben miért nincs büfé? Simán csinálhatnának egyet valamelyik labor helyett :p
A V1 meg miért olyan, hogyha elmegyek előtte bárhol a járdán, gigavízcseppek esnek rám tízezer méter magasból?

Meg különbenis mi az a nagy fekete ragasztós dzsuva a Goldmannál és miért egyszerűbb két, eredetileg atomtámadás elleni védelemre készült vasizét odatenni az esőelvezető rácsára, mint a rácsot magát?

Kérdésblog.

2009. február 23., hétfő

I have a dream

Ma valóra vált egy álmom: ha csak átutazóban is, de voltam SÜLYSÁPON :p

(Akik szerint a vonat, mint fogalom urban legend, azoknak mondom, hogy a Keletiből 1,5 percenként megy vonat Sülysápra, és ezalatt a másfél perc alatt már jött is egy Sülysápról. Egyesek szerint Pest Sülysáp elővárosa, mások szerint Sülysápon van egy fekete lyuk, valaki meg azt mondja, hogy igazából nincs is olyan, hogy Sülysáp, hanem az egész egy nagy figyelemelterelés arról, hogy a tizenharmadikvágányraszerelvényttolnak. Ezért kell értékelni a bejegyzésértékű mondatot, ez olyan, mint mikor Vujitttrttkó (kérek egy magánhangzót) nagyon messzire utazik jól.
Szép hosszú zárójel lett :p)

2009. február 19., csütörtök

TV

Bekapcsolom a tévét, tv2, esemescsík:
"mi nehezen elunk de amikor a Joshi elkezdodik mindig egyutt ul le a tv ele a csalad"
De mi lehet a vasárnapi ebédnél? Mónikasó videóról?

2009. február 18., szerda

KáHó

A KáFű téli megfelelője.
Valamiért ma nem volt kedvünk kiülni sörözni, de ahogy láttam ami nyáron a kiülés az télen a futkározás, mert összevissza volt taposva a hó. (2009. legszebb körmondata, verseny 14. helyezés, Arany János különdíj)
Valami bolond épített is egy hóembert, meg a céhá előtt is láttunk kettőt a padon ülni. Az egyiknek nem volt feje (nem a bolondnak, hanem a hóembernek).

Hóemberblog.