2008. december 31., szerda

BUÉK

Boldog és új évet mindenkinek. Szilveszteri szóvicc-különkiadásunkban pedig itt van egy a (rossz :p) hangulat megalapozására, talán a blogon még nem volt, csak epszilon sugarú környezetemet sokkoltam vele. Eddig.

Paprika: 120 Ft, 125 Ft, 127 Ft, 129 Ft, 130 Ft.
Paprika: 124 Ft, 132 Ft, 133 Ft, 135 Ft, 139 Ft, 141 Ft.
Melyiket választja a metróvezető?
A Határ út.

(Itt jelezném, hogy a számokban nincs semmilyen rendszer, semmi fibonáccsisor vagy ilyesmi, meg különben se tudom mennyibe kerül a paprika.)

2008. december 30., kedd

2008. december 27., szombat

Szomszédok

Most szólok, hogy mindenki időben el tudja kezdeni. Senkivel nem szeretnék úgy találkozni az újévben, hogy nem tudja kívülről a Szomszédok teljes stáblistáját ;)

Update: olyan kérdésekkel fogom ellenőrizni a felkészültséget, mint például "#1 szemtanú"? Jah és ez alap, mert 6 részben is szerepelt :p

2008. december 23., kedd

Karácsony

Nah, mivel nem vagyok én olyan gík, hogy holnap a gép előtt üljek, boldog karácsonyt mindenkinek!

2008. december 21., vasárnap

Cset

Az elmúlt egy nap tanulsága: jobboldalicsetbenmásnevébenírogatni fun :D

Update napi lopás poénlistről: mávsztrájk-e vamma?

2008. december 20., szombat

NapiWiW

Nem, nem a szombathelyi teszkó. A szombathelyi teszkóparkoló, én kérek elnézést.

Update:

Az itthoni háló nem biztonságos, ráadásul a jelerősség lassú, jobb vigyázni.

Update2: mától a blogon is jól meg lehet nekem mondani, hogy légyszíves vegyek vissza az arcomból, köszönöd, itt oldalt a dzsítólk modulba, e.
Aztán mára tényleg legyen elég a tudomány és technika csodáiból.
(Jah meg ez legalább jól kompenzálja, hogy a visszaszámlálót a vizsgaidőszak uccsó napjának delére sikerült elqnom. Köszönöm.)

2008. december 18., csütörtök

Reklám

Az előbb láttam egy reklámot valami hajlakkról. Az volt a szöveg, hogy a hatása nem múlik el a gyerekzsúron, de még a szélcsatornában sem. Felmerült bennem az a kérdés, hogy ki lehet itt a célközönség. A tévébe egy csaj volt, aki szobabiciklizett széllel szemben, de gondolom ezt még a Lipót bezárása előtt vették fel a szélcsatorna-szobában.
A helyes megfejtők között egy g0cc.blogspot.com feliratú 4esmetró-szerelvényt sorsolunk ki.