Berománul. Én meghaltam a röhögéstől, mikor olvastam, csak azért élesztettek újra, hogy megbukhassak elektróból meg szabtechből.
Ja és ahol nem engednek hipermarketet építeni a lakóövezetbe, ott házaspár. He-he-he.
Update: elektró backdoor communication:

(Nem, nem az van, hogy el van cseszve az ábra, és nem, nem én írtam oda pirossal, hogy ez milyen vicces, mer ekkora g33k még én se vagyok. Így van az oridzsinöl jegyzetbe.)