2008. szeptember 30., kedd

Metró

-Hát nekem az egyik unokám bölcsész lesz...
-És mit fog csinálni?
-Nem tudom. A másik meg tengerbiológus, DEHÁT ITT NINCS IS TENGER!

2008. szeptember 29., hétfő

Napikép

Kommentár nélkül.

Ha ez nem lenne elég, este mátrix:



Update: mátrix nem volt, de sikerült kreatívra inni magunkat :) Ja és egy szó, de az cserébe biztos az Oasis ft. Kőműves Kelemen Wonderwall című számából: MÉLYBÍÍÍ!

2008. szeptember 28., vasárnap

Forma1

Mi folyik ott Gyöngyösön a Ferrari-boxban, heló? Valakit igencsak tökön kéne má rúgni, meg hazaküldeni a francba a lámpácskájával együtt.

2008. szeptember 25., csütörtök

Ne fokozd

De.

Kocka: Plszy tanárúrnak már az oviban is óra volt a jele.
Kockább: Nagy buli lesz a VIKen, meghívtak egy függvényt is.
Legkockább: Ebéd közben a Geektube alapötletének kitalálása a legvidékibb ismerősömmel (aki neve elhallgatását kéri az élettől, de két betűvel kezdődik a kommentelős nickje és két számmal ér véget :p).

Ui: át kéne költöztetni a blogot a moodlere ;)

2008. szeptember 24., szerda

Rövid de súlyos nap

Veszélyes hely az az egyetem. Az I-nél jó idő volt, állítólag csak a matek tanszéknél esett eső karikára. Az egyébként is furcsa hely, mert ki szokott hallatszódni, hogy egyszeregy királyfi... Mindegy.
Ülünk ott, hol Csilla pí-t ás, és egyszercsak eszembe jut egy ilyen:

A Forma1-es pilóták olyan lányokkal találkoztak, akik nem akartak férj nélkül maradni. Sort is kerítettek a házasságkötésekre. Volt olyan, akit Barrichello, volt akit Kubica, de akadt olyan is, akit Sebastian Vettel.

Elnézést kívánok.

2008. szeptember 23., kedd

Él ő

Még mindig.
Ezentúl légyszíves szólíts a flegmapólósnak. Köszi :p

2008. szeptember 22., hétfő

Van itt minden

Gondoltam írok még egy posztot mielőtt elpusztulok a ház elektromos rendszerével együtt. Én azért meg nemkicsit vagyok megfázva, a villanyos cuccok meg azért mert egyszerre megy a mosógép meg a mikró, vad táncot jár az aszinkron motor a magnetronnal, hogy aztán a zsűri elnöke, a biztosíték egyszercsak azt mondja: köszönöm, majd talán legközelebb (kockaságról alkotott költői képek, ez a jövő költészete :p)
Naszóval. Kis szemezgetés a hétvége terméséből, saját felelősségre:

-Hogy hívják a gyümölcsöket borító felső réteg által járt táncot?
-Héj mambó!

-Mit mondanak a Celldömölk közeli hegy mellett a természetvédők a szemetelő turistáknak?
-Ügyeljen a tiszta Ságra.
(belső poén ;))

-Kit hívnak, ha disznóölés közben eldugul a kémény?
-A Negrót, mert ő a torok kéményseprője.

Nah aztán van itt még exluzív piccsör is a múlt hétről:

Számörofsziksztinájn, erős Roxbury-utánérzéssel ;)

Plusz napiszó: agilens. Felhasználható akármire. Példa: Hallodlégyszíves, ne légy agilens! Köszi.

Ennyit a mai népművelésről :)