2008. augusztus 31., vasárnap

Kezdődik

Most.
Még csak gólyahét lesz, de mégiscsak közel kell menni olyan épületekhez, amiket igyekeztem a nyár folyamán legalább 220 kilométeres ívben elkerülni.

Ja meg harmadéves leszek, mekkora gáz. Mikor elsős voltam és valaki mondta, hogy harmadéves, aszittem az olyan öreg, hogy én olyan nem is leszek. Aztán de.

2008. augusztus 23., szombat

Bréking dö nyár IV.

Hát az megvan-e (nyilván nincs, mert most találtam ki), hogy miért tesznek az eldorádói bevásárlóközpontok tetejére ágyakat?

Mert ki Corán kel, aranyat lel.

Nyárvégi humor.

2008. augusztus 11., hétfő

Bréking dö nyár III.

Aha, a kezem. Aha, ráesett a forrasztópáka (nemröhög). Aha, fáj. Aha, ott nincs bőr egy két centis darabon. Aha, jó gusztustalan.

Aha, Take on me.

Aha, ez az uccsó ilyen vicces akart lenni.

2008. július 14., hétfő

Bréking dö nyár II.

Ma 2008. július 14-e, Örs, Stella napja van. Sok szeretettel köszöntöm az Örs vezér tere végállomás és a Stella Artois nevű olvasókat.

2008. június 25., szerda

Bréking dö nyár I.

Itt van, itt van, nem kell tovább várni, siker, pénz, csillogás, hómméd szóvicc a szóviccblogon. Ha meg már linkelgetek itt összevissza, ez a kötelező oldal ugye mindenkinek megvan?

Ja és egy videó is akkormár:

Mert én kiskoromban bizony linkinparkfen voltam, Paul McCartneyval pedig egy évfolyamras járok. Yo.

2008. június 21., szombat

Nyári szünet

KÖZÉRDEKŰ KÖZLEMÉNY

Kádvás gyárákák!
Mivel a blog írója nem oly kocka, hogy még nyáron is a számítógépe előtt üljön - mint ahogy azt egyébként tenni szokta - a blog nagy, boldog, ünnepélyes nyári szünetre megy.
A fanatikus függők kedvéért lehet, hogy néha-néha becsúszik majd egy-egy új bejegyzés, de erre azért ne építsen senki nagy eszméktől sem mentes jövőképet.
És most, szenzáció, szenzáció, megszólal az ember a bitek mögül: jó nyarat mindenkinek!

2008. június 19., csütörtök

Haza

Holnap hajnalban megyek haza, hogy egy régi slágert idézzek: "Budapest várhat, míg vége van a nyárnak" ;)
Most teszekveszekrakosgatok. Június 19., 22:32: eltettem a sálam. :p