2008. január 30., szerda

G33k

Mi történik, ha egy napra a számítógép előtt felejtem magam? Ez:

ERRORLEVEL -302
LIST P=16F84
#INCLUDE "P16F84.INC"
__CONFIG _XT_OSC&_CP_OFF&_WDT_OFF

CBLOCK 0X0C
SLP
ENDC

ORG 0

GOTO START

START
BANKSEL TRISA
MOVLW B'11111111'
MOVWF TRISA
MOVLW B'00000000'
MOVWF TRISB
BANKSEL PORTB

MAIN
MOVLW B'00000001'
MOVWF PORTB
GOTO WAIT
FORGAT
BTFSC PORTB,7
GOTO I
GOTO O
GOTO WAIT

I
BTFSC STATUS,0
GOTO FOROG
BSF STATUS,0
GOTO FOROG

O
BTFSC STATUS,0
BCF STATUS,0
GOTO FOROG

FOROG
RLF PORTB, F
GOTO 0xD

WAIT
MOVLW 00F
MOVWF SLP
WAIT2
NOP
DECFSZ SLP, F
GOTO WAIT2
GOTO FORGAT

END

Azt hiszem, megbolondultam. De cserébe érzem, hogy csendben egy tanszék büszke rám :P

Update: hogy a bölcsész-beállítottságúak se keseredjenek nagyon el, most néhány napig be fogom linkelni a wikimedia 2007es képei közül a legjobbakat:


Mára például ez jutott, mert szerintem tök jó, hogy olyan, mintha a középkorban készült volna, és nincs rajt semmi olyan, ami nem passzol oda.

2008. január 29., kedd

Napi link

A múltkor volt stand-up, mára néhány aranyköpés jut. Ez se gyenge azér :)

Update: a múltkor volt papírrepcsi a toronyházból, most legyen egy kis kamera a lufikon:

2008. január 28., hétfő

Ne nyomd meg a piros gombot

Do not push the red button Please, don`t push it.

Én a HAHAHA-ig bírtam idegileg.

Levlist

Annyira kocka vagyok epszilon sugarú környezetemmel együtt. Nem elég az emese, nem, ímélben is kell kommunikálni. Na de azt mégiscsak túlzásnak érzem, hogy annyit, hogy pár napja csinálnunk kellett egy saját levlistet. Az a tény pedig, hogy már majdnem 200 levél jött rá, és mindegyi a három difólt témához kapcsolódik, na az a nem mindegy 8-|

2008. január 26., szombat

Stand-up

Kádvás gyárákák!
Ma értékes gondolatok helyett sztendápkomedit kaptok:



Egyébként Kiss Ádám, szilveszter.

2008. január 25., péntek

Autók

Nem mintha ilyen problémáim lennének a tollamat idegesen ki-be kapcsolgatva, izzadó tenyérrel, két álmatlan éjszaka közti álmos nappalaimon, de akkoris. Az mér van, hogy a drága autók csúnyák? Az S Merci hátsó lámpájában ott az a két hülye csík, ami elcseszi az egészet. A 8as Audi tervezésénél valószínűleg csak derékszögű vonalzót használtak, mer annál unalmasabb formát nehéz lett volna összehozni. De a csúcs a hetes BMW. Üssetek meg, ha egyszer felesleges forintjaimat egy olyan izére akarnám költeni. Gyássz.

Kultúra rovatunkat látták-hallották.

2008. január 23., szerda

Negyedik félév

Jön a 4. félév, lassan véglegesedik az órarendem. Néhány adat, hogy milyen fincsi lesz: 11 tárgyat vettem fel, ez összesen 44 kredit. Jóesetben (?) 6 vizsgám lesz. 3 ütközés, de most nincs 2-nél több tárgy egyszerre :)
Ja és k. zsúfolt az egész órarendem.