2009. november 13., péntek

Nagyon jó a műsor

Jövök haza gyanútlanul, na ki telefonál itt a ház előtt? Joshi Bharat :D
Mindjárt indulok a vonatra, remélem még itt találom, hogy megmondhassam neki: "nAGyonj o amuso jozsi ur leccI adjatokLe".

2009. november 11., szerda

Suit

Jövő csütörtökön gétékás gólyabál a várban, NORMÁLIS zenekarral, ami azért a gólyabálokkal viszonylag gyakran összeegyeztethetetlen fogalom.
Igen, a Bikini :p
Kéne menni, bár a vikes meg pénteken lesz, úgyhogy asszem a jóslást a Red Bull csapat fogja támogatni.
Igen, jós leszek :p
Egyébként meg vétéeff időjárás, legalább a szél ne fújna, akkor lehetne rendesen tartani az elá-elát.
Igen, ezt szoktam hallgatni szabadidőmben :p
Najó, nemis :D

2009. november 9., hétfő

Twitter

Ű, az mennyire gyász-e, hogy tegnap lefekvés előtt még gyorsan beírtam twitterre, hogy aludni mentem? :D
Namindegy, jelentkezni is kéne emescére, meg szakdogát is kéne írni, meg a kátéhába is be el kéne menni a zizémásolataimért, meg villámvédelem házit is kéne írni, meg épületinfó kiszéhára is kéne készülni. Kéne.

2009. november 8., vasárnap

A költő hozzászól

Szlovák Béla: Sör

Futunk a réten, isszuk a sört
Futunk a réten, isszuk a sört
Futunk a réten, isszuk a sört
Isszuk a sört, futunk a réten

Egyenesen a költőfejedelem honlapjáról. Ehhez képest azér én nem vagyok beteg :p

2009. november 6., péntek

Napi videó

Így linkkel, mint falun.
Csak úgy.

Update: "This video is no longer available due to a copyright claim by Warner Music Group". Előszöris nyilván menjenek a köhh, viszont így egyértelművé vált, h a Warnernál is olvassák a blogot. Nickelbacktől volt a Rockstar egyébként, csak hogy így élvezetesen leírjam a zenét :p

De akkor már: ez vicces lesz, a Viasat6 még mutatja is ;)

2009. november 3., kedd

Flash

Ma pedagógia zh, ami önmagában is vicces, de úgy különösen jóféle, hogy neten kell kitölteni. Ez nyilván flashmobot jelent nálam, ahol a közönség szavazata fog dönteni a helyes válasz kiválasztásában, úgyhogy aki vágja a pedót, az jöjjön :D
Ja és ha már flash, de kell egy kis g33kfaktor a kép értékeléséhez.

2009. november 1., vasárnap

Vasárnap esti láz

Nem tudtam miért van egy T-betű írva a vonatjegyemre, aztán rájöttem, hogy az az IC pótéshelyjegyem.