2009. február 10., kedd

On line

Tél volt, hó esett,
És...
...örökre itt ragadok a HSZKba, csak mert olyan szorgalmas vagyok, hogy megvárom az első gazdpol előadást 8-|

2009. február 9., hétfő

First day of my life

Legalábbis szakirányon (itt kell elkeserítenem a Goooglen a cím alapján idetévedt Rasmus-emlékblogot keresőket :p). Mondjuk volt kemény egy normális tárgyam meg üzleti yog, csak azt mondaná meg egyszer valaki, hogy mér kell nekünk ilyeneket tanulni. Jogász meg közgázos se tanul tereket. Pedig kéne ;)
Délután pedig egy nagyon izgalmas nyomtató-teleregény első részének voltam főszereplője Vágási Toner Ferivel, de még nincs vége, holnap megyek a médiamárktba, hogy folytatódhassanak a kalandjaim jól.

2009. február 5., csütörtök

Kép

Hát ezt bizony kár volt kihagyni két pével. Azért tegyük hozzá, hogy az se mindegy, hogy Youtube vagy U2 klipben szerepelsz.

(legalja)

2009. február 4., szerda

Történelmi

Elérkezett az idő: feliratkoztam a 2007es villanyos évfolyam tanulmányi levlistjére is.

2009. február 3., kedd

VET

Villamos energetika szakirány, yo.
43 felvett kredit és egy ilyen kedves órarend vár rám a következő félévben, de optimista vagyok :p

Update: ez a villenerg nem az a villenerg, most ez van, az egész hetem egy elnyújtott csütörtök lett :D

2009. február 2., hétfő

Óra

Kockóra, falra vele :)

Eszembe is jutott róla egy kedves ultrag33k vicc:
Bemegy a kocsmába végtelen sok matematikus. Az első rendel egy sört. A második rendel egy fél sört. A harmadik rendel egy negyed sört. “Idióták”, mondja erre a csapos, és kitölt két sört.
(innét loptam)

2009. február 1., vasárnap

Jó ebédhez szól a szóvicc

Egyszer egy osztálytársam - akit Máriának hívtak, de Riának szólítottuk - rámutat az atlaszban a Svájc-térképre és azt mondja: "nézd, itt a Genfi folyó." Mondom neki, hogy az tó, Ria.

Cserébe napilink: nézz körül a budai várból, jól.