Tél volt, hó esett,...örökre itt ragadok a HSZKba, csak mert olyan szorgalmas vagyok, hogy megvárom az első gazdpol előadást 8-|
És...
A hajnali úton senki se fél
15 éve
göcc live. rólad is szól, heló
Tél volt, hó esett,...örökre itt ragadok a HSZKba, csak mert olyan szorgalmas vagyok, hogy megvárom az első gazdpol előadást 8-|
És...