A jövő hét. Hamarosan. Hétfőn EVÉTÉ, kedden ÍÍTÉ, ki tudna elképzelni ideálisabb hétfőt és keddet. Két terem, két stílus, egy vizsgát vesz fel, kettőt kap italakciók tizenegyig. Vétek lenne kihagyni.
A mai elTech vizsga sikerén felbuzdulva idekockítottam egy kreditszámlálót jobbra. Az persze lehet, hogy 17nél meg is áll örökre, de már ez is eredmény :)
Jó, most kezd nagyon elegem lenni ebből az eltechből, jobb is, hogy holnap vizsga, mert még egy-két napig ezt kellene most tanulnom és valakit megütnék. Egy vékonyréteg SMD áramkörrel.
Azméraz, hogy a Keletibe kifelé is kérik a jegyet? Meg különben is, mi van, ha nem érvényes? Soha többé nem mehetek ki az állomásról? Kérdések sokasága foglalkoztat.