2009. január 10., szombat

2009. január 9., péntek

Vizsgaidőszak II.

Kommentár nélkül (tegnapi emese):
göcc ((live)) (kérésre elmondom a mágnest :p) üzenete:
a képletetniáriusok és az aszimptotikusábrárólértéketleolvasioáriusok

2009. január 8., csütörtök

Kezdődik

A jövő hét. Hamarosan.
Hétfőn EVÉTÉ, kedden ÍÍTÉ, ki tudna elképzelni ideálisabb hétfőt és keddet. Két terem, két stílus, egy vizsgát vesz fel, kettőt kap italakciók tizenegyig. Vétek lenne kihagyni.

2009. január 7., szerda

ElTech

A mai elTech vizsga sikerén felbuzdulva idekockítottam egy kreditszámlálót jobbra. Az persze lehet, hogy 17nél meg is áll örökre, de már ez is eredmény :)

2009. január 6., kedd

Vizsgaidőszak I.

Jó, most kezd nagyon elegem lenni ebből az eltechből, jobb is, hogy holnap vizsga, mert még egy-két napig ezt kellene most tanulnom és valakit megütnék. Egy vékonyréteg SMD áramkörrel.

2009. január 5., hétfő

Kérdés

Azméraz, hogy a Keletibe kifelé is kérik a jegyet? Meg különben is, mi van, ha nem érvényes? Soha többé nem mehetek ki az állomásról? Kérdések sokasága foglalkoztat.

2009. január 2., péntek

2009

Az a régi Éva, ez meg az újévi első bejegyzés, napilinkkel.

(Nagyon durván kitalál majdnem mindent.)