2008. december 10., szerda

V2 is beautiful in the morning

Ma még ma van, de holnap már holnap lesz, és én már lelkileg ma készülök a holnapra (hú..)
Az lesz hajnalban, amit általános iskolában mérleggel csinálnak, de most nem: ellenőrző mérés. Ha azt túlélem (>=2) örömömben kiadok egy labor cd-t, amin 11 szám lesz, minden mérésről egy, plusz egy bónusztrekk: a holnapi események hanganyaga vágatlanul. Platinalemez lesz, jól.

2008. december 9., kedd

Életkép

Egyetemen elkövetett 5. félévem vége felé közeledve egyre érdekesebb beszélgetések születnek emesén vagy ZSÍmélen. Például ilyenek:
paszuly=bab
falun
(nem, nem ragadtam ki egy részletet, ez egy teljes e-mail)

2008. december 8., hétfő

Kevesen tudják...

Kevesen tudják, hogy Paul McCartney a villanykaron tanult fiatalkorában. Mivel már akkor is volt tehetsége a zenéléshez, dalokat is írt az egyetem mellett. Talán legismertebb szerzeménye az ötös mérésre való felkészülés ihlette dala, az Imagine, melynek refrénje így hangzik:
Imagine all the people
Measure 5 peace...
Az sem túl köztudott, hogy Bon Jovi is ezen a szakon végzett. Neki a Verilog-programozás volt a kedvence, a Xilinx Project Navigator előtt születtek legnagyobb dalai. Ilyen például az Always című, ismét csak a refrént kiemelve:
always @ (posedge reset or posedge clk)
Ennyit mára az urban legendekről :p

2008. december 7., vasárnap

Nyakkendő

Ma vettem egy karácsonyi nyakkendőt. Hóemberes, villog és zenél, hogy "Santa Claus is coming to town". Majd elmegyek benn egyik nap egyetemre flashelni. Mondjuk a labor ellenőrző mérésre :p

Update: megjelentek az idegenek :D

2008. december 4., csütörtök

Labor1

Tanulok a zéhára, mert én szívem mélyén egy ilyen ember vagyok:

2008. december 2., kedd

Csillagos

Semmi kedvem ehhez*.

*tanulni

2008. december 1., hétfő

Vizsgajelentkezés

Neptune of the seas,
An answer for me please,
The lilly of the valley
Doesn't know.

Mai további fánkihíreink: szerdán terekzéhá. Hetedszer.