2008. november 12., szerda

Kultúra

A blog írójának improvizációját láttuk-hallottuk szinuszjelre.

2008. november 11., kedd

Még mindig tart

Áú, mikor normális ember pihenne egyet az egy hónapja tartó hülyébbnél hüylébb zh-k után, én elkezdek tanulni a következőre.
Most meg irány a netbank, megjött az ösztöndíjam, ennek örömére átutalom neptunra a teljes hazai GDP 40%-át nem teljesített kreditek fedőnéven.

2008. november 8., szombat

November rain


Időjárás-jelentés, minden idők 10 legjobb számának egyike és minden idők legjobb videoklipje óllinván.

2008. november 6., csütörtök

Kocka

Visszaterő elem ez a verilog az idei félévben, mint Samantha elvonókúrái a Dallasban.
Mit mondjak egy olyan nap után, mikor 6 (hat) órát töltöttem a v2ben laborokon, végig figyelve, mint a jó gyerekek? 8-|

2008. november 5., szerda

Egy kép

Nem szerenád lesz este, riói karnevál ;)

2008. november 4., kedd

Matek

Dallasban egy feladat öt pontot ér, ebből az ábra egyet. Ha Roy azt mondja, hogy az ábra elvi hibás és ezért a maradék 4re összesen felet ad, akkor nem éri-e meg jobban nem rajzolni semmit -1 pontért?
Cliff összeveszett Jockeyval. Bár mérges, azért plusz fél pontot még tud adni. Hányszor kell odamenni Cliffhez, hogy több pontot adjon a ZH-ra, mint amennyit Roy levont?

(Aki esetleg nem értené, épp megbolondultam, az elektró2 előadói meg a Dallasból jöttek.)

2008. november 3., hétfő

iWiW

Lehet képhez kommentet írni, úgyhogy asszem most hozzáfűzök pár frappáns gondolatot ismerőseim egy halmazának bolond fotóihoz :p
Ja és csinálok klubot is "akik 10-nél többször buktak az evt-n" névvel. Tagja leszek ;)

A Dallas e1b-s szereplőinek pedig üzenem, hogy olajat találtam, vége a jóvilágnak.