Mai termés: kóla+2 mentos az I mellett, újabb gigaköcsögség készülőben, avagy nemvéletlenülvoltottazakinyomtatottdalszövegelektrón :)
Most meg a digitegy rajongói klub és a kockaságok kedvelőinek nagy örömére mélimodell, múrmodell, deszar.
Ez van, deccollfolksz ahogy az angol mondja.
A hajnali úton senki se fél
15 éve
