2008. május 13., kedd

g33k

Vettem ma egy digitális fényképezőt, állatkodtam is vele egy kicsit. A blog első művészképe következik: szürkület a Füredi úton.

Update: az egyórás várakozás után megszerzett indexem, a Kozel-gő vizsgaidőszak és a makróval szórakozás örömére még egy csak itt, csak önöknek:

(Kockáknak: már le van butítva a kép 1024x768-ra, meg van benn egy kis 'shop is, ami újratömörítette a jépégét. Az eredetit elküldöm, ha oly kubus vagy, hogy kell.)

2008. május 12., hétfő

Kérdés

Két csaj beszélget mellettem a vonaton: "Te, tudnánk úgy szervezni a holnap estét, hogy neked ne kelljen a számítógép?" Hát jó, hogy nem tőlem kérdezte, mer beleüvöltöttem volna az arcába, hogy "nooormális?"
Ja és az a kocka, aki olvassa :p

2008. május 11., vasárnap

Statisztika

Ezazz. mocskos bme sálálálálá-ra keresve első vagyok a google-n. Kis szépséghiba, hogy a kidobott oldalon épp a békávét fikázom nagylelkesen, de azér ez mégiscsak eredmény :p

2008. május 10., szombat

Kocka

Az emesen mától blokkolja a jutúb linkeket. Hát nekem meg ne mondja meg a *** májkroszoft, hogy miről beszélhetek. Arról nem is beszélve mekkora nagy szar lett az egész a 100%os processzorhasználatával, a hülye reklámjaival meg a visztás dizájnjával. Váltanom kéne valami normális izére, kommentelje be valami überkocka, hogy mire :p
Köszönöm.

Reklám, mert g0cc nem blokkolja a jutóbot:

2008. május 9., péntek

Challenge day

Indulok. Kettőtől hatig zéhá. Nembaj, utána meg se állok hazáig.

2008. május 6., kedd

Barchoba

Gondoltam.

2008. május 4., vasárnap

Panel+

Jövök vissza Pestre, este tizenegy mire ideérek, zigóta állapotban mindenbőlelegemvan-hangulatban feljövök a hetedikre, mert itt van a természetes élőhelyem. Bejövök a folyosóajtón, kis életkép a folyosó végéről: ott egy bicikli meg egy asztal.
A bicikli még dekódolható. Valaki a folyosóról - nevezzük Ulászlónak - azzal jár minden nap oviba, mer kritikölmássz. Jó. De mi van az asztallal? Van egy elméletem, mi szerint egy szakítás történhetett a következő dumával: "menj a francba! a hülye asztaloddal együtt!" Életszerű is.

De az is lehet, hogy dájrekt raktak minden szintre, mert az olyan fless. Az élet nagy kérdései sorozatunkból szemezgettünk.