
A kezem.
A másikon grafikon van meg mekszvellegyenletek meg valami ami nem sikerült és át van firkálva, de legyen elég ennyi. Mondanom se kell, hogy nem én csináltam magamnak...
Jameg Paks. Itt mondta a sok kubus, hogy írjak ám róla, de sajnos ha ezt megtenném, nemzetbiztonsági okokból hét napon belül mindenki meghalna, aki elolvasta. Úgyhogy nem, jobb ez neked így :P
Meghátegyilyenszarnapot. Tök unalmas volt az egész, most meg kezdhetek mérést tanulni. Vááá.
És heló, heló! Minden idők legviccesebb keresőkifejezése, amivel ember valaha a blogra talált:
segítség fodrász vizsgázóknak képekben. Nah ez a nem mindegy.