2008. április 7., hétfő

Programajánló

Aki nem fogja nézni a Showder Klubot ma 22:10től, az nem ember.

2008. április 6., vasárnap

Mávsztrájk, békávésztrájk

Te, holnap a sztrájk miatt elvigyelek egyetemre, vagy Elvis Presley?

2008. április 5., szombat

MITörtént tegnap?

Aki megmondja nekem, hogy ez hogy van, az kap egy dedikált blog-bejegyzést a nyolcvanadik szülinapjára.
Ja és felhívnám a figyelmet minden idők talán legegyértelműbb szavazási eredményére ott jobb oldalt. Ugyeugye.

A címban rejlő szenzációs humor pedig diszkrét utalás a mérészéhára. Csak mondom azoknak, akik azt hitték, hogy megbolondultam. Hogy nem. Hogy nem. Háhá.

2008. április 3., csütörtök

A4 2008

Walter de'Silva egy zseni.

2008. április 2., szerda

Hülyenap

A kezem.
A másikon grafikon van meg mekszvellegyenletek meg valami ami nem sikerült és át van firkálva, de legyen elég ennyi. Mondanom se kell, hogy nem én csináltam magamnak...
Jameg Paks. Itt mondta a sok kubus, hogy írjak ám róla, de sajnos ha ezt megtenném, nemzetbiztonsági okokból hét napon belül mindenki meghalna, aki elolvasta. Úgyhogy nem, jobb ez neked így :P

Meghátegyilyenszarnapot. Tök unalmas volt az egész, most meg kezdhetek mérést tanulni. Vááá.

És heló, heló! Minden idők legviccesebb keresőkifejezése, amivel ember valaha a blogra talált: segítség fodrász vizsgázóknak képekben. Nah ez a nem mindegy.

Sztrájk

Támogatom. A hétfői békávésztrájkot. Legalább teljesen nyugodt lelkiismerettel fogok visszajönni Pestre HÉTFŐ este. Már ha járni fognak a vonatok :)
Merthátaztugye senki se gondolja komolyan, hogy taxival bemegyek terekre, heló. Sorozatban ez lesz a harmadik négynapos hetem, mint egy jó szendvicsszakon. Az élet szép.

2008. április 1., kedd

Április egy

Azt értem, hogy április elseje van, de az evété azér mégse az a viccelődős tanszék. Ma reggel néztem a honlapjukat, és ezt találtam:

Ez most komoly, heló? Bár engem nem érint, mer én a Ch.maxba írtam, de akkor is. Ebből balhé lesz..

Update: asszem most má elmondhatom, hogy tréfirépi volt reggelire. De a történethez hozzátartozik, hogy a blog olvasóinak khm jelentős részét a valóságban is megszívattuk a hírrel. A V1 ötödik emeletén a mester ajtaja előtt megtudni, hogy április elseje van, azért mégis egy életérzés :P