Hétfőtől megint kordon a Kossuth téren. Gerinctelenek. A kedvenc tanszékemen bezzeg, ott bezzeg. Ott nincs kordon, heló, ott fésztufész trú imósönsz egy-egy vizsga után. Ott nem fél attól az impatikus tanszékvezető, hogy megtámadja egy hirtelen felindulásból megbuktatott hallgató. Mert ő meri vállalni, hogy megbuktatta a kállegát. Ha ő lenne a köztársasági elnök, rend lenne itt, nem kordon, nem feri.
Különben arra gondoltam, hogy kár, hogy Bloggerbe nem lehet többször szavazni, pedig ismerve az olvasók kerektarisztikáját, a Fáti már biztos 1024en állna :)
A hajnali úton senki se fél
15 éve





