2007. december 9., vasárnap

Szóvicc

Itt van, itt van, nem kell tovább várni:

Hogy nevezik a fogócskát az íítén?
Cache me if you can.

Úgy érzem ezúttal túl messzire mentem.

Jajjj

Gigantikus, félelmetes, ultrabrutál szóvicc jutott eszembe egyik kedvenc tanszékemmel kapcsolatban. Mindenfajta előkészítés nélkül le se merem írni, úgyhogy mindenki készüljön fel lelkileg, majd ha felérek Pestre, ünnepélyes keretek között megosztom a té olvasókkal.

2007. december 7., péntek

Schrödinger-egyenlet

És VALÓSZÍNŰLEG megbukok VALÓSZNŰSÉGszámításból, és korrekt tanszék még korrektebb zéhája, és eső a blogger életének egyik legszebb napján. Nem vagyok bolond egyébként.

2007. december 5., szerda

Nagyon ráérek

Mindjárt adok magamnak egy akkora pofont, hogy az ííté adja a másikat. Pénteken.

Ilyen se volt még...

Tájékoztatjuk tisztelt utasainkat és a vonatra várakozókat, hogy a tegnapi bejegyzés _tanulás_ (igen tanulás, tehát tanulás) miatt maradt el :P
Hiába, ezzel számolni kell, ha a blog írója annyira szorgalmas, hogy még a kétkredites izéire is bejár. :P

2007. december 3., hétfő

Gépember

A mai nap abszolút csúcspontja a háre előadás volt. Úgy kezdődött, hogy "jónapotjónapojónapotkívánok, álljanak fel", aztán kialakult egy nem-akármilyen-márkájú-mp3-lejátszó+2-fülhallgató kombó nem akármilyen zenékkel.
Délután meg vizuális illúziók zéhá, totó jelleggel, azt is rá kellett írni, hogy milyen kísérletben vettem részt. Ezt véletlenül megjegyeztem, annyira szép szó, mást meg úgyse tudtam volna magamtól.
Pszicholingvisztika. Végszónak is gyönyörű.

2007. december 2., vasárnap

Neptun

Igazából a mai bejegyzést kommentár nélkül-jelleggel Neptun-hibaüzenetekkel akartam helyettesíteni, de rájöttem, hogy otthon gyűjtögettem őket szorgalmasan.
Nembaj, nembaj, majd a kommentek megmentik a blog becsületét :P

Bónusz pontot ér aki mávot fikázós neptun hibaüzenetet tud.